Orędzie Matki Bożej z Medziugorje:

„Drogie dzieci! Również dziś jestem z wami i patrzę na was i błogosławię i nie tracę nadziei, że ten świat przemieni się na lepsze i ze pokój będzie panował w ludzkich sercach. Radość zapanuje nad światem, bo otwarliście się na moje wezwanie i miłość Bożą. Duch Święty przemienia wielu ludzi, którzy powiedzieli „tak”. Dlatego pragnę wam powiedzieć: dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie ” .Ceny pielgrzymekPielgrzymki  8 dniowe:

   

   Ceny obejmują:

    -  450 zł:  przejazd autokarem klasy LUX, ubezpieczenie NW. KL., opieka duszpasterska, opieka pilota, wyjazd nad morze adriatyckie (Makarska Riviera).

    -  140 euro:  5 noclegów w pensjonacie w centrum Medziugorja, 5 śniadań, 5 obiadów, opłatę tłumacza.

 

     Uwagi praktyczne:

 

Należy zabrać ze sobą małą poduszkę, (potrzebną tylko w autobusie ), nakrycie głowy (ochrona przed słońcem), małe składane krzesełko, suchy prowiant na drogę. W Medziugorja kupujemy za euro, dolary a w niektórych sklepach za złotówki, należy również mieć zainstalowaną w telefonie aplikację radio lub zabrać małe radio UKF ze słuchawkami, o częstotliwości odbierania 86-108 Mhz (w celu odbierania polskiego tłumaczenia mszy, adoracji, spotkań ze znaczącymi osobistościami Medziugorje)

 

Brak ukrytych kosztów - przedstawione ceny są całkowitymi kosztami.

                 

         W cenie zawarty jest podatek VAT, niezbędne ubezpieczenia, wszystkie  wyjazdy do znaczących miejsc Medziugorja oraz nad morze adriatyckie.

powrót

Ciekawe tematy